Online Viagra
Posted by: Buzai Csaba, in Facebook, Justh Zsigmond Városi Könyvtár, Orosháza, blog, webkettő
Egyik előző bejegyzésünk után tovább merülünk a web2 setét bugyraiba. Online viagra: bár a híreink megosztására és kapcsolattartásra igen régóta, na és persze rendkívül lelkesen használjuk a Facebook-ot is, mindezt eddig abszolút szabálytalanul tettük.Röviden a lényeg: annak idején személyes adatlapot hoztunk létre a könyvtárnak, ami hiba volt, hiszen személyes lapot csak magánszemélyek hozhatnak létre (kicsit bővebben például itt olvashatsz minderről).Így, miközben szépen gyűltek ismerőseink, félő volt, hogy egy szép napon egyszerűen megszüntetik a személyes adatlapunkat, mi pedig nem szólhatunk majd egy szót sem.
Ma tehát megnyitottuk Facebook-oldalunkat, ahová szeretettel várunk minden új és régi ismerőst (bízunk benne, hogy a jelenlegi 209 ismerősünk közül mindenki jön velünk az oldalunkra is); online viagra.Ezentúl tehát itt is olvashatjátok majd csiripeinket, blogbejegyzéseinket, lesznek képek, videó, és minden más finomság.
Ui.: és egyébként mit szóltok az oldal alján található információs sávhoz? Az OrosCafé oldalán láttuk, és megtetszett.. – online viagra.
Entries (RSS)
május 12th, 2010 at 7:00
tetszik nekem is a sáv.
Nem tudod véletlen, hogyan lehetnénk egymás rajongói a Facebookon?
május 13th, 2010 at 9:14
Ha rámész egy FB-oldalra, akkor a bal felső sarokban választhatod a “Hozzáadás a kedvenc oldalaimhoz” opciót, szerintem ez lehet az.
május 13th, 2010 at 1:24
ááá…köszi, ez az :-)
július 23rd, 2010 at 2:27
Szia!
Érdeklődnék, hogy a facebookon miért jobb a hivatalos oldal, mint a közösségi oldal vagy a csoport létrehozása?
hermione